Hakimlik Kampı
* Ümit Kaymak Koordinatörlüğünde
* ÖZEL SINIF/ SINIRLI KONTENJAN
* 134 saat Online Canlı Ders
* 75 saat Offline GY-GK Kayıtları
* Hakimlik Ders Notları Kitabı
699
549
 • İNDİRİM: % 21.46
 • 100 VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR.


Adli-İdari Yargı Hakimliği Kampı

* 134 saat Online Canlı Ders
* 75 saat Offline GY-GK Kayıtları
* Hakimlik Ders Notları Kitabı
* Anlık Bilgilendirme ve Soru Çözümlerinin Yapıldığı Kapalı İletişim Grubu
* 24 Saat Canlı Destek
* Ek Dersler

26 Kasım - 23 Aralık Hafta İçi 19.00 - 22.30 - Hafta Sonu 9.30 - 13.30 ve 14.30 - 18.30 (detaylı program en kısa sürede yayınlanacaktır.)sorubankasi.net ve TEMİZ (Themis) Eğitim Kurumları, 2018 Kaymakamlık ve YSK Seçim Müdürlüğü Türkiye 1. lerini çıkaran uzman kadrosu ile Adli ve İdari Yargı Hakimliğinde aynı başarıyı yakalamak için yoğun bir kamp programı hazırladı. Soru çözümleri üzerinden konu tekrarı yapılacak olan bu kamp programı maksimum verimi amaçlayarak uygulanacaktır. Hedefimiz bu 1 aylık sürede sınavda karşılaşabileceğiniz tüm soru tiplerini görebilmenizi ve doğru çözüm yollarını öğrenmenizi sağlamaktır. 26 Kasım'da görüşmek dileğiyle…Adli-İdari Yargı Hakimliği Kampı Ders Kayıtlarını, Offline Olarak İzleme Yetkisi Verilmektedir.
Adli-İdari Yargı Hakimliği Kampı Ders Kitabımız, kurs derslerimiz başlamadan gönderilecektir. Kargonuz çıktığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
Kursun başlama tarihinde değişimler olabilir. .


HAKİMLİK TANITIM VİDEOLARIADLİ YARGI HAKİMLİĞİ HEDİYE KİTABIMIZ

2018 Temmuz- Aralık Online Hakimlik Öğrencilerimiz Bizimle İlgili Ne Düşünüyor?


İsa Sarı:
Sınav demek tekrar demek kendi programlarımızda aksamalar olabiliyor dersleri yetiştirememe durumu söz konusu olabiliyor ve soru çözmeye vakit kalmayabiliyor.Bu anlamda sorubankasi.net'in sınav öncesi planlanmış kampı bir tekrar daha yaparak sınava daha hazır bir şekilde girme ve sınavı kazanabilme adına bir anahtar olabilir. Değerlendirmekte muhakkak fayda var.
Zeynep Öztürk:
Kendim hazırlanırken online eğitime yönelerek ne kadar doğru karar verdiğimi gösteren hocalar tanıdım, çoğu dersi kendim hallettim zannederken o kadar çok şeyi bilmediğimi öğrendim ki onların sayesinde... Aldığım online eğitimi göz önüne alarak söylemem gerekirse eminim kamp programı sınav öncesi nokta atışı olacaktır.
Aslı Erbil:
Ben henüz yeni başladım hocam iktisat idare hukuku iyuk borçlar hukuku derslerini dinledim bence metin hoca, ulaş hoca ve ali hocanın ders anlatımı çok kaliteli derste bütünü yakalamayı sağlayan, şimdiye kadar çıkmış soruları iyi analiz edebilen, bu konuda uzman ,kaliteli hocalardan ders almak bu hocaların sorularıyla son bi tekrar ve pekiştirme yapmak için alınır.ders notları da çok güzel.Ayrıca yolda zaman kaybı,yol masrafı,yemek masrafı olmadan ekonomik açıdan oldukça uygun bi fiyat .En önemlisi bence zaman kaybının olmaması zaman çok az kaldı ve çok kıymetli .Ayrıca sizin netiniz iyiyse sistem çok güzel takılma falan olmuyor ,ben çok memnunum çalışıyorum zamanım az o yüzden bence çok verimli hocalarımız ve diğer ekip çok ilgili,uzman ve kaliteli.Bence böyle hocam ilginize ve sunduğunuz fırsatlara çok teşekkürler
Berk Yılmaz:
Hakimlik sınavına hazırlık sürecinde uzaktan eğitim eğitim konusunda endişelerim vardı. Fakat gerek zaman kullanımı, gerek kaynak temini, gerekse destek konusunda örgün eğitimden farkı olmadığını gördüm. En önemlisi ise sınava hep birlikte hazırlanmanın verdiği motivasyon. Bireysel çalışmada bir süre sonra kırılabiliyorsunuz fakat düzenli dersler ve rekabet sizi son ana kadar diri tutuyor. Hazırlanan arkadaşlarla tavsiye ederim. Teşekkürler.
Elanur Aslan:
Neden bu kamp alınmalı? Özellikle sınavın son bir ayini verimli geçirebilmek için soru çözümleri yapmak olmazsa olmazdır burada şu soru aklımıza gelebilir neden bireysel değil hocalarla soru çözülmeli ? Gerçek anlamda işinin ehli bir kadronun varlığından söz ettiğimizi vurgulamak istiyorum. Soruya nasıl bakmamız gerektiğini öğrettikleri ve özellikle soru çözümlerinde adeta konu tekrarı yaptıkları için özellikle bu kadronun kampı alınmalıdır
Ebru Bağcıoğlu:
Hakimlik için hep evde kendim çalıştım ama olmadı, kazanamadım. Tek başıma bunu başaramayacağımı düşündüm ve hakimlik için kursa gitmeye karar verdim. Themis yeni ismiyle Temiz Eğitim Kurumlarının gerek kpss gerek hakimlikte başarılarını duymuştum. Ancak kurs için gideceğim yol gözümde büyüdü ve zamanımın yolda geçmesini istemiyordum o yüzden Ankara'da olmama rağmen kursa gitmekten vazgeçmiştim. Tam o sıralarda sorubankası.net ve Temiz Eğitim Kurumlarının birlikte online hakimlik kursu haberini sosyal medyada gördüm ve kaydoldum. Evde rahat bir şekilde ( yola harcadığım zaman ve yorgunluk olmadan ) online dersleri izlemek çok güzel. Ayrıca istediğimiz zaman, dersi kaçırdım derdi olmadan offline olarak ders kayıtlarını izlemek zaten süper bir durum. (Bazı teknik aksaklıklar olsa da. Bu da tek kusuru olsun???? ) Hocalarımız zaten Temiz Eğitim Kurumlarının örgün kurstaki hocaları daha ne olsun. Hocalarımızın emeğine ve diline sağlık, bizler için uğraşıyorlar, notlar ve sorular gönderiyorlar hepsine çok teşekkür ediyorum. Arka planda çalışan ,dersleri bize yakın eden ama  görünmeyen ekibe çok teşekkürler. Ve Yakup Hocam iyi ki sorubankası.net'i kurmuşsunuz, size ayrı teşekkür ediyorum. ( Ne! Kendi öğrencilerine hakimlik kampı ücretsiz mi? Daha neler ???? İşte böyle süper bir hoca ) sorubankasi.net 'in  desteği ile sınavı kazanacağıma inanıyorum, yani inşallah kazanırım.
Cansu Taşkıran:
Sorubankası.net ailesine uzun zamandır mensubum KPSS kampıyla başlayan serüvenim Hakimlik kursunda da devam etti. Kendime yapacağım en büyük yatırımı sorubankası.net ailesine katılarak yaptım. Hepimizle ayrı ayrı ilgilenen, bitmek bilmeyen sorularımıza sabırla cevap veren değerli hocaları, neredeyse 24 saat ulaşabildiğim teknik ekibiyle (özellikle Oğuz bey ve Ece hanım benden çok çekti) güncel mükemmel kitaplarıyla kaliteli eğitimine son gaz devam etmekte. Şimdi Hakimlik kampı var. Kaçırır mıyım tabii ki HAYIR! Sorulanları.net ile örgün eğitime son verdimm. Not: Yakup Hocam bir tanedirrrr
Saniye Çelik:
Hakimlik kampına katılmalı çünkü sınava çok az bir zaman kala panikle neye çalışacağımızı bilemezken, örgün eğitime giren seçkin kaliteli hocalarla kısa zamanda en güncel sınav formatına uygun soruları çözerek son tekrarlarımızı yapmış oluruz.


ADLİ- İDARİ YARGI HAKİMLİĞİ KAMPI

 • Öğretmenler:
 • ANAYASA HUKUKU :İbrahim Akdoğan
 • İDARE HUKUKU :Metin Kaya
 • İDARİ YARGI : Metin Kaya
 • CEZA HUKUKU (Genel- Özel-CMK ):Özgür Hoca
 • MEDENİ HUKUK : Bahadır Hoca
 • MEDENİ USUL HUKUKU : Aynur Simer
 • BORÇLAR HUKUKU (Genel-Özel): Ali Hoca
 • TİCARET HUKUKU (Ticari İşletme, Şirketler, Kıymetli Evrak Hukuku):Aynur Simer
 • İCRA-İFLAS HUKUKU : Emin Hoca
 • VERGİ HUKUKU / VUK / MALİYE ( İDARİ YARGI HAKİMLİĞİ) : Özgür Saraç
 • EKONOMİ ( İDARİ YARGI HAKİMLİĞİ) : Yusuf Ulaş İlkyaz/ Emir Kudubeş
 • MATEMATİK (offline):Volkan Şampiyon
 • TÜRK KÜLTÜR ve MEDENİYETLERİ (offline): Bekir Çelik
 • ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ (offline):Bekir Çelik
 • TÜRKÇE (offline):Yılmaz Özkaya
 • Başlama Tarihi : 26 Kasım 2018
 • Bitiş Tarihi : 23 Aralık 2018
 • Ders saati : 26 Kasım - 23 Aralık Hafta İçi 19.00 - 22.30 - Hafta Sonu 9.30 - 13.30 ve 14.30 - 18.30
 • Video İzleme Süresi : Sınırsız ( Sınav tarihine kadar)
 • Ders Kayıtlarını İzleme Süresi : Sınırsız ( Sınav tarihine kadar)
 • Hedef Kitle : Adli-İdari Yargı Hakimliği Grubu
 • 1 Ders Saati : 50 Dakikadır
 • Hediye Kitap :Hakimlik Ders Notları Kitabı
 • Dersi Kaçırırsanız: Yapılan derslerin kayıtları tutulur ve bu kayıtları ihtiyacınız oldukça yeniden yeniden izleyebilirsiniz. 
 • Sistem Mobil Uyumludur: Online dersleri mobil cihazlardan (Google Store ve Apple Store'da mevcut olan ücretsiz Puffin Browser ve Adobe Connect uygalamalarını indirerek ; Adobe connect hem bilgisayar hem tablet hem de telefonlarda indirilmesi gerekmektedir ; )takip edebilirsiniz.
 • Canlı ders iptal ve dondurma hakkı: Canlı ders kayıt dondurma işlemleri sadece ilk 2 hafta içerisinde yapılmaktadır, 2 haftadan sonra kayıt dondurma yapılmaz. Girdiğiniz kadar ders ve aldığınız kitaplar hesaplanarak toplam ücretten düşülür ve geri kalanı iade yapılır. Ancak kamplarda iade söz konusu değildir.
  İki Haftadan Sonra Fikrimi değiştirdim, para iadesi alabilir miyim? Uygulamalarımız, 6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.
 • • ADLİ-İDARİ YARGI HAKİMLİĞİ KAMPI Ders Kayıtlarını Offline Olarak İzleme Yetkisi Verilmektedir.
Taksit Seçenekleri
 • 75 ve 300 TL Arası 4 Taksit
 • 300 ve 1000 TL Arası 6 Taksit
 • 1000 ve üzeri 9 Taksit
bonus
2
274.5 TL
549 TL
3
183 TL
549 TL
4
137.25 TL
549 TL
5
109.8 TL
549 TL
6
91.5 TL
549 TL
bonus
2
274.5 TL
549 TL
3
183 TL
549 TL
4
137.25 TL
549 TL
5
109.8 TL
549 TL
6
91.5 TL
549 TL
ADD IN KUR