Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

2018 İlkbahar ALES sorularını Tartışıyoruz!

Daralt
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• 2018 İlkbahar ALES sorularını Tartışıyoruz!

Evet değerli arkadaşlar, ÖSYM son sınavda yaptığı yenilik dışında aynı zamanda da ciddi anlamda zorlamıştı. Peki bu sınavınız nasıl geçti?

Bence sinav çok zor değildi evde olsam yapardim ama süresiz süreye göre uzun ve zaman alıci sorulardi ösymden ve sorulari hazirlayanlardan şikayetçiyim

Yorum

Sınav soruları aslında çok zor değildi. Türkçe'de paragraflarda zorluk yaşadım , o nedenle matematiğe sürem yetmedi. Yinede 25 soru falan yaptım, umarım 70 i tuttururum

Yorum

Sözel kısım aslında zor değildi ama bazı sorular çok ikileme düşürdü bu da çok zaman kaybına neden oldu. Sözel mantık oldukça yapılabilir seviyedeydi bence. Sayısala ben tersten başladım faydasını da gördüm. Sayısal mantık soruları kolay ancak zaman alıcı sorulardı. Süre yetseydi 30net çok rahat çıkardı. Umarım herkesin iyi geçmiştir.

Yorum

sayısal kısım problemlerden bir kaçı hariç orta düzeydeydi. Problemlerde fazlasıyla vakit kaybı oldu. Sayısal mantık genel olarak basitti.Sözel için pek bir şey diyemeyeceğim. pragrafoku.com sayesinde hızlı bir şekilde bitirdim. Sözel mantık yapılabilir düzeydeydi. Biri kolay biri orta seviyedeydi

Yorum

Commonly we attain confused when we finally hear the exact terms website development service in addition to internet developer getting used interchangeably. But thoughts is broken done looking over this, all your individual confusions may perhaps disappear. Poof!
            Subway Surfers is an endless runner game. As the hooligans run, they grab gold coins out of the air while simultaneously dodging collisions with railway cars and other objects, and can also jump on top of the trains to evade capture. Special events, such as the Weekly Hunt, can result in in-game rewards and characters.

Yorum

Great@
              Happy Wheels free online game, play Happy Wheels full version games now. Happy Wheels controls, choose your favorite vehicle and try to find a way to the exit, and stay alive!

Yorum

Sanırım 2018 baharı satın alma işlemi bitmiş olsa da, benim için hala çok anlamlı, bunu düşünmek harika.
                Happy Wheels is a very popular rag doll physics game with a dark sense of humor. The aim in Happy Wheels is pretty simple – just try and get to the end of the level in one piece. You can try out some unusual forms of transport, ranging from a wheelchair to a Segway.

Yorum

Lütfen bekleyin...
                X