ONLINE DERSLER
Ernil ŞAHİN
Tanıtım Dersi 2:54
Ernil ŞAHİN
Ceza Hukuku
Uzmanlık Alanları
  • KPSS-A
5.00 Puan
Toplam Öğrenci 9+
Kurs Sayısı 1 Kurs
Ernil ŞAHİN
Ceza Hukuku Eğitmeni
Uzmanlık Alanları
  • KPSS-A
5.00 Puan
Toplam Öğrenci 9+
Kurs Sayısı 1 Kurs

ÖĞRETMEN HAKKINDA

Ernil Şahin 1975 yılında Konya'da doğdu. Dokuz Eylül Hukuk Fakültesi mezunu. Öğretmenlik hayatına Açık Öğretim dershanesinde başladı. Kısa süre sonra KPSS alan bilgisi dersleri vermeye başladı.  12 yıllık öğretmenlik hayatında Türkiye'nin birçok ilinde seçkin dershanelerde "Ceza Hukuku", "Medeni Hukuk" ve "Borçlar Hukuku" dersleri verdi. Yüksek enerjisi, ders anlatımlarındaki metodolojik deneyimi, öğrencilerle kurduğu yapıcı ve keyifli iletişimiyle geniş bir öğrenci kitlesinin sevgisini kazandı.

Halen birçok önemli kurumda KPSS ve hâkimlik kurslarında ders veren Ernil Şahin ayrıca pek çok hukuk branşı hazırlık kitabında yazarlık yapmaktadır.

Ernil Hoca ile derslerde başarının zirvelerine yolculuk yaparken, sınavı aşılması gereken stresli bir engel değil, keyifli bir yaşam dönemeci haline getirmek ister misiniz?

 

ÖĞRETMEN DEĞERLENDİRMELERİ

5.00 Puan
3 Yorum

Ceza dersini mükemmel anlatıyorsun hocammm ❤️ ... devamını oku

Burak Y. KPSS - B (2020)

Derslerde verdiğiniz örneklerle zor olan konuların bile ne kadar kolay olduğunu gösterdiniz hocam. Anlatımınız çoook güzel. İyiki sizi tanıdım. ... devamını oku

Aslı G. KPSS - B (2020)

Hocamı dersaneden tanıyorum. Sorubankasi.netten de online kamp aldım. Ernil hocamın konu anlatımı efsane. O kadar dikkatli dinliyorum ki sizi; soruları çözerken direkt verdiğiniz örnekler geliyor aklı... devamını oku

Kerem G. KPSS - B (2020)

ÖĞRETMENDEN DERSLER

Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim