ONLINE DERSLER
Anıl BATIR
Tanıtım Dersi 2:54
Anıl BATIR
Matematik
Uzmanlık Alanları
5.00 Puan
Toplam Öğrenci 144+
Kurs Sayısı 4 Kurs
Anıl BATIR
Matematik Eğitmeni
Uzmanlık Alanları
5.00 Puan
Toplam Öğrenci 144+
Kurs Sayısı 4 Kurs

ÖĞRETMEN HAKKINDA

Celal Bayar matematik mezunudur, aslen nereli olduğu tam olarak bilinmese de anne tarafından İskoçyalı olduğu öngörülen, matematik dünyasının turuncu ve küpeli hocasıdır. Özellikle derslerde anlattığı hikâyeleriyle daha evvel hiç dinlenmeyen şekilde matematiği sevdirmekte ve bilinen metotları unutturup dersi eğlenceli hale getirmektedir.
Kendine ait soru çözüm yöntemleri ve soru havuzu bulunmaktadır, derse giderken defter kitap almayı; formülleri ezberlemeyi ve ezberletmeyi sevmez. ‘’Konuyu çok iyi biliyorum!’’ diyenlerin bilmediklerini bulur ve öğretir. Çıkmış soruları, çıkış tarihine kadar ezbere çözmesi ve bu tecrübeleri ışığında çıkabilecek sorulara olan önsezisi insanda birazcık hayret uyandırır.
Öğrencilik hayatından itibaren süre gelen öğretmenlik deneyimi, öğrenciye hitap eden espri anlayışı, arkadaşlığı, takım çalışmalarındaki başarısı; çevresine olan saygısı, çocuklara olan sevgisi ve hayvanlara olan merhameti; kıvrak zekâsıyla soru çözümlerinin aranan adamı, öğrencilerin en sevdiği öğretmeni olmaya devam etmektedir.
Ben Anıl BATIR dünyanın en güzel oyununun saf matematik olduğunu savunuyorum üstelik de bedava bir oyun. Şimdi size soruyorum benimle oynamaya hazır mısınız?

ÖĞRETMEN DEĞERLENDİRMELERİ

5.00 Puan
0 Yorum

ÖĞRETMENDEN DERSLER

Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim