ONLINE DERSLER
KPSS

2020 Beden Eğitimi Öğretmenliği Özel

Başlangıç Tarihi 05.08.2020
Bitiş Tarihi 20.09.2020
Ders 3 + Saat

ÖABT Beden Eğitimi öğrencilerimize 2020 KPSS'ye girmeden önce yalnız bırakmak istemedik. 2021'de canlı derslerimizle dolu dolu bir dönem geçirecek olsak da bu yıl bizim de katkımız olsun istedik.

DERSİN EĞİTMENLERİ

mehmet-soylu
Mehmet Soylu
Beden Eğitimi
Öğretmen Detay

 • Antrenman bilgisi dersi içerisinde en çok zorlandığımız 2 konu olan antrenmanın hazırlık aşamaları ve antrenman ilkeleri konularını sizler için anlattık. Takım Sporları içerisinde basketbol oyun kuralları hentbol oyun kuralları ve kaleciye ait kural ve özellikler, voleybolda taktikler konusunu işledik. Sınavda karşımıza soru olarak gelmesi muhtemel noktalara temas ettik. Bu çerçevede aşağıdaki konular yer almaktadır.
 • 1- Antrenman bilgisi
 • 2- Basketbol
 • 3- Hentbol
 • 4- Voleybol

NOT: ÜCRETİZ OLDUĞU İÇİN EFT/HAVALE YÖNTEMİ İLE SATIN ALIN

 • Whatsapp gruplarından sorularınızı hocalarımızla paylaşabilirsiniz.
 • 09:00 - 22:00 saatleri arasında 02322902390 ofis numaramızdan bizimle iletişime geçerek yaşadığınız tüm sorunları çözebilirsiniz.
 •  
 • ŞEHİT YAKINLARINA TÜM EĞİTİMLERİMİZ ÜCRETSİZDİR!
 • Fakülte 1.lerine  online/offline eğitim ÜCRETSİZDİR!(Eğitim verilen yılın 1 yıl öncesi için geçerlidir.Örneğin 2021 eğitimlerimiz için 2019 - 2020 fakülte birincileri bu avantajdan yararlanabilmektedir)
 • Aktif  Online / Eski Öğrencilerimize %50 
 • Offline Eğitim satın alan öğrencilerimize %30
 • Engelli Öğrencilerimize %35
 • MEB'te görevli öğretmenlerimize %15
 • Emniyet personeline %15 
 • Sağlık Bakanlığı personellerine %20
 • Akademisyenlere %20 ek Promosyon uygulanmaktadır.
 • NOT 1: İndirimlerden faydalanmak için bizimle info@sorubankasi.netadresinden iletişime geçmelisiniz.
 • NOT 2: Satın alım gerçekleştikten sonra indirim talebi uygulanmaz.

Satın aldığınız Canlı/Online Ders paketleri, Satın alma gerçekleştiği andan itibaren 14 gün içinde info@sorubankasi.net adresine dilekçe ile başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iptal- iade/cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Paket Bedelinin %10’u + (Paket/Ürün Bedeli / Toplam Ders Saati) * İşlenilen Ders Saati kadar ücret + ders kitapları bedeli iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır.

Ayrıca; İptal etmek istediğiniz sırada henüz Canlı eğitiminiz başlamamış ve kargonuz çıkmamış ise sadece hediye edilen video ders ücreti talep edilir. Ayrıca bir kesinti yapılmaz.

Satın aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise;

“6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

NOT: Kampanyalı dönemde kayıt olunan eğitim programlarında ve KAMP Programlarımızda iade süreci bulunmamaktadır.

Herhangi bir paketi iptal ettirdiğiniz takdirde eski öğrenci statünüz düşer ve eski öğrencilerimizin yararlandığı indirimlerden ve kampanyalardan yaralanamazsınız.

2020 Beden Eğitimi Öğretmenliği Özel

Mehmet hocam emeğinize sağlık gerçekten Beden Eğitim ÖABT de teksiniz diyebilirim. Çok güzel ve faydalı olmuş kesinlikle tavsiye ediyorum çok teşekkürler. :).... devamını oku

Seda T.

Alanında en iyisi olmaya aday videolarla yine bir Mehmet soylu klasiği müthiş anlatım güler yüz samimiyet daha iyilerinin gelmesi dileğiyle hocam başarılar :).... devamını oku

Buğra M.

Gerçekten biz de Mehmet Hoca farkını yaşayanlardanız.Hocamız bilgisiyle birçok şey kattı.Emeğinize sağlık hocam..... devamını oku

Handan Ç.

Mehmet hocamm cidden beden eğitimi öabt alanın da teksiniz diyebilirim emeğinize sağlık videolar harikaaaa izleyinn izlettirinn pişman olmayacaksınız mehmet hoca farkını görün ????????????????????????.... devamını oku

Seda T.

Efsane anlatım ????????????????.... devamını oku

Esra B.
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısınız!
Sınava -6 gün kaldı!
KPSS

2020 Beden Eğitimi Öğretmenliği Özel

Başlangıç Tarihi 05.08.2020
Bitiş Tarihi 20.09.2020
Ders 3 + Saat

ÖABT Beden Eğitimi öğrencilerimize 2020 KPSS'ye girmeden önce yalnız bırakmak istemedik. 2021'de canlı derslerimizle dolu dolu bir dönem geçirecek olsak da bu yıl bizim de katkımız olsun istedik.

100% İNDİRİM
i
149.00 TL 0.00 TL

SEPETE EKLE
Kargosuz Ürün
BİRLİKTE VERİLENLER
Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim