ADLİ YARGI HAKİMLİĞİ 2019
* ERKEN KAYIT İNDİRİMİ SON GÜN 30 MART
* ÖZEL SINIF/ SINIRLI KONTENJAN
* 510 saat Online Canlı Ders
* Kursiyerlerimize Özel, 2019 Ders Notları Kitapları (8 Adet)
* Justice Adli Hakimlik Çalışma Kitapları
* Anayasa Hukuku (Ümit Kaymak)
* 5 adet Deneme Sınavı Fasikülü
* 510 saatlik 2018 Offline Adli Yargı Hakimliği Ders Kayıtları
2750
2000
 • İNDİRİM: % 27.27
 • 100 VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR.


Adli Yargı Hakimliği Kursu

* 510 saat Online Canlı Ders
* Her Derse Özel Ders Notları Kitapları
* Justice Adli Hakimlik Çalışma Kitapları
* Anayasa Hukuku (Ümit Kaymak)
* 5 adet Deneme Sınavı Fasikülü
* 510 saatlik 2018 Offline Adli Yargı Hakimliği Ders Kayıtları
* Anlık Bilgilendirme ve Soru Çözümlerinin Yapıldığı Kapalı İletişim Grubu
* 24 Saat Canlı Destek
* Ek Dersler
* Mülakata hak kazanan öğrencilere bire bir mülakat eğitimi


16 Temmuz - 18 Kasım Hafta İçi 4 gün 18.30 - 22.30 - Hafta Sonu 10.00 - 14.00 ve 15.00 - 18.00 (detaylı program en kısa sürede yayınlanacaktır.)
2018 yılı KPSS, YSK Seçim Müdürlüğü, Kaymakamlık, Adli Yargı Hakimliği Türkiye 1. lerini çıkaran ekibimiz şimdi sizleri 2019 Hakimlik sınavlarına hazırlıyor. Neden Temmuz ayında başlıyorsunuz geç değil mi sorusuna cevap vermekle başlayalım. Kursiyerlerimize 2018 Kayıtlarını sınırsız ders izleme imkanı ile açarak yeni başlayanların iyi bir temel atmalarını sağlarken tecrübeli arkadaşlara da tekrar yapma imkanı sunuyoruz. Bu sayede, 2019 Aralık ayında yapılması beklenen Hakimlik sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlayacak bir program hazırladık sizler için. Daha çok soru çözümü yapacağımız bu programda sınavı kazanma bir yana derece yapmanızı sağlayacak bir çalışma stratejisi sunacağız. Bu pakette, derslerimizin tamamını dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. 16 Temmuz’da görüşmek dileğiyle…
Sorubankasi.net ailesi
Adli Yargı Hakimliği Kursu Ders Kayıtlarını, Offline Olarak İzleme Yetkisi Verilmektedir.
Adli Yargı Hakimliği Kursu Ders Kitaplarımız, kurs derslerimiz başlamadan gönderilecektir. Kargonuz çıktığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
Kursun başlama tarihinde değişimler olabilir. .


GURUR TABLOMUZ

ADLİ YARGI HAKİMLİĞİ KURSU

 • Öğretmenler:
 • ANAYASA HUKUKU :Şenol Bilgen
 • İDARE HUKUKU :Şenol Bilgen
 • İDARİ YARGI : Metin Kaya
 • CEZA HUKUKU (Genel- Özel-CMK ):Metin Kaya
 • MEDENİ HUKUK : Bahadır Hoca
 • MEDENİ USUL HUKUKU : Emin Kalkan
 • BORÇLAR HUKUKU (Genel-Özel): Ali Sakinci
 • TİCARET HUKUKU (Ticari İşletme, Şirketler, Kıymetli Evrak Hukuku):Ufuk Hoca
 • İCRA-İFLAS HUKUKU : Emin Kalkan
 • MATEMATİK:Volkan Şampiyon
 • TÜRK KÜLTÜR ve MEDENİYETLERİ : Şahap Şahin
 • ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ:Şahap Şahin
 • Başlama Tarihi : 16 Temmuz 2019
 • Bitiş Tarihi : 18 Kasım 2019
 • Ders saati : 16 Temmuz - 18 Kasım Hafta İçi 4 gün 18.30 -22.30 - Hafta Sonu 10.00-14.00 ve 15.00-18.00
 • Video İzleme Süresi : Sınırsız ( Sınav tarihine kadar)
 • Ders Kayıtlarını İzleme Süresi : Sınırsız ( Sınav tarihine kadar)
 • Hedef Kitle : Adli Yargı Hakimliği Grubu
 • 1 Ders Saati : 50 Dakikadır
 • Hediye Kitap : "Kursiyerlerimize Özel 2019 Ders Notları Kitapları", Justice Adli Hakimlik Çalışma Kitapları, Anayasa Hukuku ( Ümit Kaymak) 
 • Dersi Kaçırırsanız: Yapılan derslerin kayıtları tutulur ve bu kayıtları ihtiyacınız oldukça yeniden yeniden izleyebilirsiniz. 
 • Sistem Mobil Uyumludur: Online dersleri mobil cihazlardan (Google Store ve Apple Store'da mevcut olan ücretsiz Puffin Browser ve Adobe Connect uygalamalarını indirerek ; Adobe connect hem bilgisayar hem tablet hem de telefonlarda indirilmesi gerekmektedir ; )takip edebilirsiniz.
 • Canlı ders iptal ve dondurma hakkı: Canlı ders kayıt dondurma işlemleri sadece ilk 2 hafta içerisinde yapılmaktadır, 2 haftadan sonra kayıt dondurma yapılmaz. Girdiğiniz kadar ders ve aldığınız kitaplar hesaplanarak toplam ücretten düşülür ve geri kalanı iade yapılır.
  İki Haftadan Sonra Fikrimi değiştirdim, para iadesi alabilir miyim? Uygulamalarımız, 6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.
 • • ADLİ YARGI HAKİMLİĞİ Ders Kayıtlarını Offline Olarak İzleme Yetkisi Verilmektedir.

 

 • Sınava Başvurabilmem için Gerekli Olan Kriterler Nedir?

  2017-Adli Yargı Sınavına; TC vatandaşı olan, yazılı giriş sınavının yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış, Hukuk Fakültesi mezunu adaylar (mezun olduğu lisans programı kodu 3209 olanlar) ile yabancı bir hukuk fakültesini bitirip de Türkiye'deki hukuk fakülteleri programlarına göre eksik kalan derslerden sınava girip başarılı olanlar başvurabilecektir.

  Adli Yargı Hakimliği Sınavının İçeriği Nedir?

  Genel Yetenek ve Genel Kültür Testi ile Alan Bilgisi Testi: Tüm adaylar için ortak ve zorunlu testlerden oluşur.

  Sınavda adaylara, 30 sorudan oluşan Genel Yetenek ve Genel Kültür Testi ile 70 sorudan oluşan Alan Bilgisi Testi uygulanacaktır. Testlerdeki soruların konulara göre dağılımı kendi aralarında eşit olacaktır.

  GENEL YETENEK VE GENEL KÜLTÜR TESTİ

  SORU SAYISI

  Türkçe

  6

  Matematik

  6

  Türk Kültür ve Medeniyetleri

  6

  Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi

  6

  Vatandaşlık

  6

   

   

  ALAN BİLGİSİ TESTİ

  SORU SAYISI

  Anayasa Hukuku

  7

  İdare Hukuku

  7

  İdari Yargılama Usul Hukuku

  7

  Ceza Hukuku(Genel-Özel)

  7

  Ceza Muhakemesi Hukuku

  7

  Medeni Hukuk (Giriş-Kişiler-Aile-Eşya-Miras)

  7

  Borçlar Hukuku (Genel-Özel)

  7

  Ticaret Hukuku (Ticari İşletme-Şirketler-Kıymetli Evrak)

  7

  Medeni Usul Hukuku

  7

  İcra-iflas Hukuku Soru

  7

 • Taksit Seçenekleri
  • 150 ve 300 TL Arası 2 Taksit
  • 300 ve 1000 TL Arası 4 Taksit
  • 1000 ve üzeri 9 Taksit
  bonus
  2
  1000 TL
  2000 TL
  3
  666.67 TL
  2000 TL
  4
  500 TL
  2000 TL
  5
  400 TL
  2000 TL
  6
  333.33 TL
  2000 TL
  7
  285.71 TL
  2000 TL
  8
  250 TL
  2000 TL
  9
  222.22 TL
  2000 TL
  bonus
  2
  1000 TL
  2000 TL
  3
  666.67 TL
  2000 TL
  4
  500 TL
  2000 TL
  5
  400 TL
  2000 TL
  6
  333.33 TL
  2000 TL
  7
  285.71 TL
  2000 TL
  8
  250 TL
  2000 TL
  9
  222.22 TL
  2000 TL

  Öğrenci geri bildirimi

  5

  Kurs Puanı
  100%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Yorumlar

  • 4 Ay Önce
   Saniye ÇELİK


   Hakimlik kampına katılmalı çünkü sınava çok az bir zaman kala panikle neye çalışacağımızı bilemezken, örgün eğitime giren seçkin kaliteli hocalarla kısa zamanda en güncel sınav formatına uygun soruları çözerek son tekrarlarımızı yapmış oluruz.

  • 4 Ay Önce
   Cansu TAŞKIRAN


   Sorubankası.net ailesine uzun zamandır mensubum KPSS kampıyla başlayan serüvenim Hakimlik kursunda da devam etti. Kendime yapacağım en büyük yatırımı sorubankası.net ailesine katılarak yaptım. Hepimizle ayrı ayrı ilgilenen, bitmek bilmeyen sorularımıza sabırla cevap veren değerli hocaları, neredeyse 24 saat ulaşabildiğim teknik ekibiyle (özellikle Oğuz bey ve Ece hanım benden çok çekti) güncel mükemmel kitaplarıyla kaliteli eğitimine son gaz devam etmekte. Şimdi Hakimlik kampı var. Kaçırır mıyım tabii ki HAYIR! Sorulanları.net ile örgün eğitime son verdimm. Not: Yakup Hocam bir tanedirrrr

  • 4 Ay Önce
   Ebru BAĞCIOĞLU


   Hakimlik için hep evde kendim çalıştım ama olmadı, kazanamadım. Tek başıma bunu başaramayacağımı düşündüm ve hakimlik için kursa gitmeye karar verdim. Themis yeni ismiyle Temiz Eğitim Kurumlarının gerek kpss gerek hakimlikte başarılarını duymuştum. Ancak kurs için gideceğim yol gözümde büyüdü ve zamanımın yolda geçmesini istemiyordum o yüzden Ankara'da olmama rağmen kursa gitmekten vazgeçmiştim. Tam o sıralarda sorubankası.net ve Temiz Eğitim Kurumlarının birlikte online hakimlik kursu haberini sosyal medyada gördüm ve kaydoldum. Evde rahat bir şekilde ( yola harcadığım zaman ve yorgunluk olmadan ) online dersleri izlemek çok güzel. Ayrıca istediğimiz zaman, dersi kaçırdım derdi olmadan offline olarak ders kayıtlarını izlemek zaten süper bir durum. (Bazı teknik aksaklıklar olsa da. Bu da tek kusuru olsun.) Hocalarımız zaten Temiz Eğitim Kurumlarının örgün kurstaki hocaları daha ne olsun. Hocalarımızın emeğine ve diline sağlık, bizler için uğraşıyorlar, notlar ve sorular gönderiyorlar hepsine çok teşekkür ediyorum. Arka planda çalışan ,dersleri bize yakın eden ama görünmeyen ekibe çok teşekkürler. Ve Yakup Hocam iyi ki sorubankası.net'i kurmuşsunuz, size ayrı teşekkür ediyorum. ( Ne! Kendi öğrencilerine hakimlik kampı ücretsiz mi? Daha neler. İşte böyle süper bir hoca ) sorubankasi.net 'in desteği ile sınavı kazanacağıma inanıyorum, yani inşallah kazanırım.

  • 4 Ay Önce
   Elanur ASLAN


   Neden bu kamp alınmalı? Özellikle sınavın son bir ayini verimli geçirebilmek için soru çözümleri yapmak olmazsa olmazdır burada şu soru aklımıza gelebilir neden bireysel değil hocalarla soru çözülmeli ? Gerçek anlamda işinin ehli bir kadronun varlığından söz ettiğimizi vurgulamak istiyorum. Soruya nasıl bakmamız gerektiğini öğrettikleri ve özellikle soru çözümlerinde adeta konu tekrarı yaptıkları için özellikle bu kadronun kampı alınmalıdır.

  • 4 Ay Önce
   Berk YILMAZ


   Hakimlik sınavına hazırlık sürecinde uzaktan eğitim eğitim konusunda endişelerim vardı. Fakat gerek zaman kullanımı, gerek kaynak temini, gerekse destek konusunda örgün eğitimden farkı olmadığını gördüm. En önemlisi ise sınava hep birlikte hazırlanmanın verdiği motivasyon. Bireysel çalışmada bir süre sonra kırılabiliyorsunuz fakat düzenli dersler ve rekabet sizi son ana kadar diri tutuyor. Hazırlanan arkadaşlarla tavsiye ederim. Teşekkürler.

  • 4 Ay Önce
   Aslı ERBİL


   Ben henüz yeni başladım hocam iktisat idare hukuku iyuk borçlar hukuku derslerini dinledim bence metin hoca, ulaş hoca ve ali hocanın ders anlatımı çok kaliteli derste bütünü yakalamayı sağlayan, şimdiye kadar çıkmış soruları iyi analiz edebilen, bu konuda uzman ,kaliteli hocalardan ders almak bu hocaların sorularıyla son bi tekrar ve pekiştirme yapmak için alınır.ders notları da çok güzel.Ayrıca yolda zaman kaybı,yol masrafı,yemek masrafı olmadan ekonomik açıdan oldukça uygun bi fiyat .En önemlisi bence zaman kaybının olmaması zaman çok az kaldı ve çok kıymetli .Ayrıca sizin netiniz iyiyse sistem çok güzel takılma falan olmuyor ,ben çok memnunum çalışıyorum zamanım az o yüzden bence çok verimli hocalarımız ve diğer ekip çok ilgili,uzman ve kaliteli.Bence böyle hocam ilginize ve sunduğunuz fırsatlara çok teşekkürler.

  • 4 Ay Önce
   Zeynep ÖZTÜRK


   Kendim hazırlanırken online eğitime yönelerek ne kadar doğru karar verdiğimi gösteren hocalar tanıdım, çoğu dersi kendim hallettim zannederken o kadar çok şeyi bilmediğimi öğrendim ki onların sayesinde... Aldığım online eğitimi göz önüne alarak söylemem gerekirse eminim kamp programı sınav öncesi nokta atışı olacaktır.

  • 4 Ay Önce
   Isa SARI


   Sınav demek tekrar demek kendi programlarımızda aksamalar olabiliyor dersleri yetiştirememe durumu söz konusu olabiliyor ve soru çözmeye vakit kalmayabiliyor.Bu anlamda sorubankasi.net'in sınav öncesi planlanmış kampı bir tekrar daha yaparak sınava daha hazır bir şekilde girme ve sınavı kazanabilme adına bir anahtar olabilir. Değerlendirmekte muhakkak fayda var.

  ADD IN KUR